Громадська ініціатива Новини
Акція патріотичного спрямування на підтримку українського війська «Обереги українського постмодерну».
Культурно-мистецький захід «Великодні візерунки».
Інші культурно-мистецькі заходи патріотичного спрямування.
13.04.2016
Подяка усім небайдужім !
Наприкінці лютого ми звернулися до нотаріальної спільноти з проханням підтримати доброчинну акцію щодо нашої колеги, нотаріуса Коростенського МНО Неборачко Ірини Віталіївни.
Заклик не залишився поза увагою, і щира дяка усім, хто відгукнувся на прохання про допомогу.
Доброчинна акція щодо нашої колеги
04.01.2016
Волонтерство як рух Небайдужих триває.
Напередодні Новорічних свят нашою нотаріальною спільнотою було надано чергову допомогу представникам ЗСУ, а саме 13 батальйону 95-ї ОАЕМБР.
Цього разу представник підрозділу звернувся із проханням щодо придбання зимової гуми для автомобілю УАЗ-469. З цією метою було виділено 4 тис. грн. із зібраних спільнокоштом грошей, на які й було закуплено 4 зимових покришки для авто.
Спасибі за Небайдужість!
Чергова допомога представникам ЗСУ
28.08.2015
Відділення нотаріальної палати України в Житомирській області, фірма «СЕТ» (Олександр Попов) та Житомирська філія ДП «Національні інформаційні системи» (Сергій Хоменко) спільними зусиллями надали гуманітарну допомогу Житомирському базовому військовому шпиталю (в/ч А1065).
Зокрема, коштами нотаріальної спільноти (4100 грн.) було придбано 2 (два) принтери Canon LBP 6030, фірма «СЕТ» провела безкоштовний ремонт багатофункціонального пристрою Xerox (копір-принтер-сканер), а фахівці ЖФ ДП «НАІС» привезли, встановили і налагодили функціонування зазначеної оргтехніки, котра сприятиме більш оперативному друку та копіюванню медичних документів учасників АТО, що проходять лікування й відновлення в нашому військовому шпиталі.
Дяка всім Небайдужим, хто долучився до цієї шляхетної справи.
Гуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталюГуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталю
Гуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталю
Гуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталю
Гуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталю
Гуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталюГуманітарна допомога Житомирському базовому військовому шпиталю
04.07.2015
На зібрані спільнокоштом 1200 грн. для 50-го окремого ремонтно-відновлювального батальйону (надалі – ОРВБ) військовослужбовцями Русланом Кондратюком та Ігорем Кушпиль (на фото) було відновлено колінчастий вал, роспредвал та придбано комплект шатунних і корінних вкладишів для штатного автомобіля ОРВБ – УАЗ-469.
Підтримка війська триває!
Підтримка війська триває!
Підтримка війська триває!
Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів. Підтримка війська триває!
P.S. Передані 03.07.2015 р. Алєксєєвою Г.А., Фещенко А.С.та Сінченко Г.П. 1100 грн. буде направлено на ремонт та відновлення автотехніки для 95-ї ОАЕМБр.
21.05.2015
Дякуючи Небайдужості представників нотаріальної спільноти м. Житомира нам вкотре вдалося оперативно допомогти нашим військовим.
Оперативна допомога нашим військовим
Відомий житомирський історик і краєзнавець, найближчий соратник і однодумець Г.П. Мокрицького – автора численних книжок про Житомир і історію Поліського краю – Руслан Юрійович Кондратюк. Влітку минулого року він, абсолютно цивільна людина, пійшов добровольцем до лав української армії. До нинішньої ротації його підрозділ перебував під Дебальцево…
…наразі пан Руслан продовжує свою службу поблизу Житомира і з властивою інтелегентній людині делікатністю іноді звертається до мене про допомогу. …Цього разу для рембату знадобився комплект професійного слюсарного інструменту.
Оперативна допомога нашим військовим
Ми з Вами, колеги, спільнокоштом задовольнили це прохання. І від цього стали СИЛЬНІШИМИ.
Оперативна допомога нашим військовим
Примітка: із зібраних пожертв колег 3740 грн. на представлений набір слюсарних інструментів було виділено 1250 грн. Щодо решти коштів звіт буде надано на найближчому нашому зібранні. А воно вже НЕ за горами. Тримаймося!
З повагою, Віктор Доброльожа.
20.04.2015
Проміжний звіт по витрачанню спільнокоштів на підтримку рембата однієї з в/ч, що перебувають на полігоні біля Житомира.
Представники підрозділу завітали, аби наочно прозвітувати про те, на що були використані благодійні внески житомирських нотарів. Дякуємо усім Небайдужим, хто підтримав наших вояків.
Проміжний звіт по витрачанню спільнокоштів
Проміжний звіт по витрачанню спільнокоштів
15.04.2015
Приємно відзначити активну участь колег-нотарів у підриманні боєздатності війська.
Так, завдяки вміло організованій роботі з клієнтами, нотаріусом Сергієм Товянським останнім часом мобілізовано 2,2 тис. грн. пожертв до спеціальної скриньки, кошти з якої спрямовано на відновлення й ремонт автотехніки для медслужби 95 ОАЕМБр.
Нотаріус Сергій Товянський
А це короткий відеозвіт з представлення громадської ініціативи на підтримку українського війська, а саме – медслужби 95 ОАЕМБр. Насправді автівок було дві: власне, штатний УАЗ невідомо якого р.в., що навіть самостійно НЕ рухався, і "Мазда", куплена волонтерами спільнокоштом. Відновлені й відремонтовані фахівцями автотехцентру "БуКко" на чолі з О.Буковським за підтримки Небайдужих громадян Житомира й області (Малину, Коростеня, Любара тощо), автівки поповнять автопарк славетної 95-ки. Це ще один – ні, вже ДВА! кроки до нашої спільної ПЕРЕМОГИ, тримаймося!
01.04.2015
Сюжет від Житомирського телеканалу СК1 про ремонт автомобілів.
Журналісти побували на станції техобслуговування Олексія Буковського, де проходить "лікування" техніки для військових.

07.03.2015
А починалося все так…
Конвеєр з ремонту й відновлення автотехніки для війська створено О.Буковським разом з однодумцями на базі власного автотехцентру "Букко" в Житомирі. Здійсюючи суто НЕполітичні волонтерські проекти, патріоти вже передали війську з десяток різних автівок, із "Реанімобілем" та "ГАЗ-66" включно. Були й інші, терміново виконувані замовлення, котрі не афішувалися за браком часу. Проте, це не означає, що цього не було: енергії, коштів та часу кожна автівка забирає чимало. Детальніше на сторінці у Facebook "Громада для 95-ї Бр.", а ці світлини – коротка мить історії нашої спільної боротьби за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Вона, ця боротьба, триває. Приєднуйся, долучай друзів та знайомих… Підтримаємо військо – збережемо Україну!
02.03.2015
Громадська ініціатива "Допоможемо війську разом".
Представлення волонтерського проекту з підтримки медичної служби 95 ОАЕМБр. – «ГАЗ-66 від НЕбайдужих громадян», 14 лютого 2015 р., ТРК Глобал UA, а також трошки історії, що передувала цій події. Зокрема, як все починалося у вересні 2014 р., що і ким зроблено… Бо ж про ДОБРІ справи потрібно говорити, аби кількість доброчинників і благодійників невпинно зростала.
26.02.2015
Прямий ефір Житомирської ОДТРК за участю військовослужбовців 95 окремої аеромобільної бригади та волонтерів, які відновлюють військову техніку.
Оновлений ГАЗ-66 для АТО. Його відновили завдяки небайдужим житомирянам. Усі роботи були виконані безоплатно, а кошти використовували для придбання запчастин та гуми.
Ще одну автівку для 95 окремої аеромобільної бригади житомирські волонтери відновили завдяки небайдужим житомирянам. Зібрані коштивитрачали на придбання запчастин. Увесь спектр послуг було виконано безкоштовно.
23.02.2015
За січень – лютий 2015 р. зібрано/мобілізовано на проект «ГАЗ-66» близько 54 тис. грн., у т.ч. готівкою 46 тис. + орієнтовно 8 тис. грн. – на волонтерські картки «ПриватБанку» та «Ощадбанку». Суми вказуємо орієнтовні, оскільки кошти продовжують надходити. Так, 570 грн. було перераховано із смт. Любар, 300 грн. було надіслано 21 лютого, ще 694 грн. готівкою небайдужі громадяни впродовж тижня вкинули до скриньки для пожертв в офісі нотаріуса Віктора Доброльожі.
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
За усталеною традицією висловлюємо слова щирої подяки і вдячності тим благодійникам, чиї імена ми знаємо і чий внесок був найвагомішим:
    Бортнику Юрію – 1000 грн.,
    Василю Присяжнюку (смт. Баранівка) – 4000 грн.,
    Глушкову Валерію – 1000 грн.,
    Головатенку Миколі – 1000 грн.,
    Коваленку Геннадію (с. Вертокиївка Житомирського р-ну) – 5000 грн.,
    Мартиненко А.Б. – 500 грн.,
    «Medibor» (Віктор Борщівський) – 4900 грн.,
    Мережі аптек ТОВ "Первоцвіт-фарм" (Микола Поліщук) – 2 тис. 47 грн.,
    Невінському Віталію (м. Київ) – 8700 грн.,
    Невмержицькому Івану – 1000 грн.,
    Осипчуку Володимиру – 1000 грн.,
    Прилипко Олександру – 1000 грн.,
    Ратушному Артуру – 1000 грн.,
    Рудченку Миколі – 1000 грн.,
    ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг» – 1000 грн.,
    Толстіхіній Ніні (смт. Нова Борова) – 2906 грн.,
    Шульзі Миколі – 500 грн.
Щира дяка також представникам нотаріату Житомирщини:
    Алексєєвій Галині – 500 грн.,
    Гуковій Наталі (м. Житомир) – 200 грн.,
    Добролежі Людмилі (м. Коростень) – 500 грн.,
    Доброльожі Віктору – 5110 грн.,
    Драч Наталі – 229 грн.,
    Лавренюк Тетяні (м. Нов.-Волинський) – 227 грн.,
    Неборачко Ірині (м. Коростень) – 500 грн.,
    родині Лубякових-Шевчук (м. Житомир) – 600 грн.,
    Сєтаку Віктору – 500 грн.,
    Чистякову Андрію (смт. Андрушівка) – 448 грн.
Спасибі також Третяк Людмилі – 200 грн., Шпортко Дмитру – 200 грн., Доброльожі Галині – 200 грн., Конторчук Ганні – 200 грн. (+ матрац), Волошиній Л.А. – 100 грн., Лабунець Валерію – 100 грн., Дзиганській Г.А. – 50 грн., Біленькому Максиму – 50 грн., Лукашевич О.І, Лук'янчук Р.В., Ольшанському Ю.Ю., котрі перерахували по 48 грн. кожен, Гаврутенко Тетяні – 30 грн., а також небайдужому громадянинові з м. Вінниці за надіслані на волонтерську картку 23 грн. Принагідно вкотре зауважимо, що важлива не сума внеску, а сам факт участі у підтримці війська. Окрім того, ми ДЯКУЄМО усім тим благодійникам, що масово приносили гроші чи переказували їх за допомогою «Приват24» або через термінали, не зазначаючи при цьому свого імені.
Окремої подяки заслуговує i наш партнер по попереднім проектам («Бронеавтівка» та «Реанімобіль») Олександр Рибак за копітку працю із опломбування скриньок для пожертв, а ФО-П Помінчук Валентина Петрівна – щодо сприяння у придбанні цих скриньок за вельми прийнятною (відпускною) ціною. Щиру людську вдячність висловлюємо також керівництву мережі лікувальних закладів «Medibor», аптек («Первоцвіт-фарм», «Фармавіта», «Санітас», «Меділайф»), магазинів («Полісся-продукт», «Оптовик», «Андроша») за сприяння у встановленні зазначених скриньок на їх площах.
Дякуємо за всебічну підтримку нашого проекту й Житомирському ОУ АТ «Ощадбанк» і особисто Шульзі Миколаю.
Будь-яка ініціатива має успіх за умови її якнайширшої підтримки ГРОМАДОЮ. І в цьому питанні нам активно допомагали відомі житомирські журналісти: Ігор Епельбойм (редактор служби інформації радіостанції «Житомирська хвиля») та Тетяна Лещенко (керівник служби інформації каналу «Житомир»). Вони не лише системно інформували радіослухачів та телеглядачів про хід волонтерського проекту, але й створили спеціальні рекламні ролики з метою мобілізації небайдужих громадян на його підтримку. Окрім того, нас підтримав загальнонаціональний телевізійний канал «1+1» в особі нашої землячки Олени Кузнєцової. Приємно, що долучився до цієї справи й популярний канал «СК1», котрий присвятив висвітленню проекту прямоефірну програму (журналістка Марина Каплун).
Субота 14 лютого стала знаменним для проекту днем не лише з огляду на сам факт його представлення громаді м. Житомира. Важливим були й місце проведення цієї патріотичної акції: топ-площадка для того роду заходів вже втретє було надано керівництвом ТРЦ «Глобал UA», за що ми вельми вдячні особисто Олегові Галагузу.
Освяту автівки провели священики Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Василь та о. Валерій, котрі поєднали серця усіх присутніх на дійстві щирою молитвою за Україну. А надихнув їх на цю добру й шляхетну справу настоятель собору о. Богдан, за що йому низький уклін і слова щирої вдячності.
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
До речі, формат представлення «ГАЗ-66» громаді виявився успішним як за формою, так і за змістом: впродовж неповних 6 годин (з 11 ранку до 17 вечора) було мобілізовано на ремонт і відновлення військової техніки 9 тис. 20 грн., а також зібрано чимало теплих речей, ліків та продуктів харчування для наших вояків. Це, зокрема:
1. Печиво – 7 кг.15. Мед – 5 кг.
2. Цукерки – 1 кг.16. Серветки вологі (мал.) – 5 уп.
3. Чай – 9 уп.17. Паперові рушники – 6 шт.
4. Тушонка – 3 б.18. Туалетний папір – 4 шт.
5. Крупи – 6 кг.19. Серветки сухі – 2 уп.
6. Батарейки – 4 шт.20. Паперові хустинки – 10 шт.
7. ВД-40 – 1 шт.21. Вологі серветки (вел.) – 1 уп.
8. Кетчуп – 1 уп.22. Вода – 6 л.
9. Олія – 1 л.23. Светри, сорочки, футболки – 37 шт.
10. Цибуля – 1 кг.24. Камуфляжна форма – 1 шт.
11. Часник – 400 гр.25. Ковдри – 2 шт.
12. Шкарпетки – 55 пар26. Матрац ватний – 1 шт.
13. Рукавиці – 2 пари27. Герб України, вишитий бісером в рамці – 1 шт.
14. Свічки – 2 шт.28. Лист для воїнів – 1 шт.
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
Ліки:
1. Амброксол – 10 уп.8. Нафтізін – 8 уп.
2. Фервекс – 1 уп.9. Грипостад С – 1 уп.
3. Парацетамол – 12 уп.10. Фармазолін – 1 уп.
4. Еспол – 2 уп.11. Ібупрофен – 1 уп.
5. Мукалтін – 2 туба12. Ацетилсаліцилова кислота – 12 пластинок
6. Фармацитрон – 4 пакетика13. Септефріл – 12 пакетиків
8. Нафтізін – 8 уп.14. Терафлю – 10 пакетиків
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
Дякуємо всім, хто прийшов до «Глобалу» не з порожніми руками, і звітуємо, що ліки було оперативно доставлено мобілізованим на полігон, а продукти й інші речі згідно цього переліку передано волонтерами «АвтоМайдану» нашим хлопцям на Східний фронт.
Спасибі нашим волонтерам, котрі забезпечили проведення презентації проекту громаді, збір коштів та сортування речей для військових – Хіжніченко Максиму, Біленькому Роману та іншим, хто долучився до цієї потрібної справи.
Багато зусиль доклала Ольга Пашко (ГО «Спілка небайдужих жінок») для того, аби інформація щодо проектів «ГАЗ-66» і «Таблетка» з'явилися в комунальних установах міста Житомира та на сіті-лайтах. Останнім питанням опікувалось КП «Реклама», керівник – Володимир Шуст, котрому разом із безпосереднім виконавцем нашого замовлення, Юрієм Горбатюком, окрема й щира ПОДЯКА!
Вже традиційно житомирян інформували приязні до наших громадських ініціатив з підтримки медслужби 95 ОАЕМБр. власники інформаційних стендів в міських багатоповерхівках – Бойко Олена (рекламно-інформаційна компанія «Хелен») та РА «Інформбюро» (Яворський Вадим). Аналогічну роботу серед відвідувачів Житнього ринку забезпечував Юрій Прудніков (заступник директора підприємства облспоживспілки «Житомирський кооперативний ринок»).
Практично весь дизайн проекту було виконано безкоштовно, в найкоротші строки і на бездоганному художньому рівні Олександром Махлайчуком (ТОВ «УРА-Престиж», керівником якого є наш надійний і перевірений часом партнер Сергій Купринюк). Вже вкотре рекламну складову проекту виконало Рекламне Ательє «ЛЮКСDESIGN», очолюване Ярославом Наральником, безпосереднім куратором потреб проекту був Дядьо Вадим, за що ми йому особисто вдячні!
Як і в попередні рази (проекти «Санітарна бронеавтівка» та «Реанімобіль»), поліграфічне забезпечення громадської ініціативи здійснювали Ольга та Віктор Котвицькі (видавництво «Сонечко плюс»), котрі оперативно підшукували найоптимальніші варіанти виготовлення рекламно-інформаційної продукції (листівки, оголошення, наклейки, штендера тощо), а також своїм коштом забезпечили наших волонтерів декількома тисячами флаєрів та візитівок із реквізитами волонтерських банківських карток. Дякуємо їм за таку всебічну підтримку наших спільних проектів.
Слова вдячності говоримо й безпосереднім виконавцям окремих елементів рекламного супроводу проекту «ГАЗ-66» – фірмам «Copy-color» (Віктор Бесядовський) та «Visag-print» (Ясінська Марина): такої якості послуг в купі з надзвичайною оперативністю їх надання і приголомшливою помірністю цін раніше зустрічати не доводилося!
Весь комплекс ремонтно-відновлювальних робіт традиційно виконали фахівці автотехцентру «БуККо», керівник якого, Олексій Буковський, апріорі виступав не лише як координатор та натхненник проектів із відновлення військової техніки, але й здебільше задавав і рівень, і темп виконання необхідних маніпуляцій із автомобілями особистим прикладом. Не кажучи вже про пошук та придбання запчастин за оптимальним співвідношенням "ціна/якість", тестування окремих вузлів та агрегатів, перевірки авто на трасі тощо. Серед тих, хто безпосередньо долучився до того, аби «ГАЗ-66» було не соромно представити громаді, із словами вдячності маємо назвати:
    Макаренка Сергія (за професійне фарбування автомобілю),
    Лілика Андрія (ПП «Проспер) за надане скло,
    Зінчука Віктора – за фарбу,
    а також численних виконавців різноманітних ремонтно-відновлювальних робіт: Ареп'єва Ігоря, Брох Олександра, Ковтуна Олександра, Шеремета Ігоря, Доброльожу Єгора та ін.
Щира дяка всім, хто відкинувши байдужість та здолавши зневіру, долучився до громадської ініціативи з підтримки медслужби 95 ОАЕМБр., спільними зусиллями реалізувавши волонтерський проект «ГАЗ-66».
20.02.2015
Фотозвіт щодо волонтерського проекту «ГАЗ-66»
14 лютого біля Глобалу відбулося чергове, третє (попередні два – 28.10 та 05.12 минулого року), представлення громадської ініціативи на підтримку українського війська. За неповних 6 годин (з 11:00 до 17:00) небайдужі громадяни пожертвували на ремонт та відновлення автотехніки для медслужби 95 ОАЕМБр. 9 тис. 20 грн., котрі розмістилися у цих 6 надійно опломбованих скриньках.
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
До речі, скриньок цих ми наробили чимало (остання партія – 50 шт.), і кількість місць, де громадяни можуть грошима підтримати власне військо, постійно зростає. Нещодавно скриньки, окрім нотаріальних контор, з'явилися в низці аптечних мереж ("Первоцвіт-Фарм", "Меділайф", "Санітас", "Фармвіта"), а також у "Медіборі", мережі магазинів "Оптовик", "Андроша" м.Житомира. Окрім того, 7 скриньок поїхало у Коростень та Олевськ, 3 – у Чуднів, 1 – у Малин тощо. Приєднуйтесь: людям треба давати не лише приклад волонтерства, але й спосіб, у який до нього можна долучитися. До речі, БАЖАЮЧІ скриньку можуть отримати безкоштовно.
Волонтерський проект «ГАЗ-66»Волонтерський проект «ГАЗ-66»
Моральне заохочення для волонтерів, котрі БЕЗоплатно й ЩИРО допомагають війську, є однією з ознак, чи, якщо хочете, особливостей наших проектів. І елементом зворотнього зв'язку з тими НЕбайдужими людьми, котрі внесли свою лепту у Перемогу над агресором. Наш земляк, Віталій Невінський, що працює в Києві, долучився до проекту "ГАЗ-66" особистими коштам у розмірі 8 700 грн., а житель с. Вертокиївка Житомирського р-ну передав 5 тис. грн., котрі збирав… на тракторець. І це лише два наочних приклади того, що підтримка війська НЕ припиняється і НЕ зменьшується.
І про ЦЕ теж ТРЕБА ГОВОРИТИ !
Наші колегит з смт. Баранівка (Василь Присяжнюк) та смт. Нова Борова (Ніна Толстіхіна) теж активно долучилися до проекту "ГАЗ-66", перерахувавши на відновлення військової техніки 4 тис. та 3 тис. грн. відповідно. Приклад, гідний наслідування!
Волонтерський проект «ГАЗ-66»Волонтерський проект «ГАЗ-66»
Волонтерський проект «ГАЗ-66»
Освячення автомобіля для АТО.
12.02.2015
14 лютого о 15:00 біля ТРЦ "Глобал UA" відбудеться представлення волонтерського проекту «ГАЗ-66» для медслужби 95-ї ОАЕМБр. від небайдужих житомирян.
Також відбудеться збір:
    – ТЕПЛОГО ОДЯГУ (термобілизна, шкарпетки, рукавиці);
    – ПРОДУКТІВ довготривалого зберігання (шоколад, консерви, мед, чай, кава);
    – ЗАСОБІВ ГІГІЄНИ (вологі та сухі серветки, рідке мило);
    – МЕДИКАМЕНТІВ (противозастудні та жарознижувальні засоби);
    – ЦИГАРОК для українських вояків в зоні АТО.
Усе зібране буде оперативно та адресно доставлено нашим захисникам волонтерами "АвтоМайдану".
Волонтерський проект «ГАЗ 66»
ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ !
25.01.2015
Проекти «Таблетка» та «ГАЗ-66» тривають. І череда невеселих свят незавадила мобілізації коштів на підтримку війська, а саме – на відновлення штатної автотехніка (котра, правда, поки НЕ їздить!) для медслужби 95-ї бригади. Станом на сьогодні зібрано більше 14 700 грн., у т.ч. за допомогою таких ось оновлених скриньок.
Cкринька для збору коштів на підтримку війська
Так, окрема подяка за організацію збору коштів колективу мережі аптек ТОВ "Первоцвіт-фарм" (і особисто Миколі Поліщуку) – їх 1-й внесок у розмірі 2 тис. 47 грн. представлено нижче на фото.
Кошти на підтримку війська
Щира дяка також моїм колегам по нотаріату: Василю Присяжнюку (смт. Баранівка) – 4000 грн. перерахував на картку, Толстіхіній Ніні (смт. Вол-Волинський) – 2906 грн., Неборачко Ірині (м. Коростень) – 500, родині Лубякових-Шевчук – 600 грн., Гуковій Наталі – 200, Лавренюк Тетяні (м. Нов-Волинський) – 227 грн. (за допомогою все того ж кошика). Хто згодиться встановити кошик для збору пожертв – маякніть: доставимо безкоштовно, чи домовтесь, де в людному місці його можна розмістити. Деталі й контакти як завжди – на сторінці у FaceBook "Громада для 95-ки", хоча насправді допомагаємо не лиише їм. Бо ж – війна…
Кошти на підтримку війська
21.01.2015
Відеозвіт по проекту «Реанімобіль».
Відеозвіт по проекту «Джип для 30-ї бригади».
Три роки поспіль активісти нотаріальної спільноти Житомирщини проводили "Нотаріальні вечорниці". Не став винятком і рік 2015, проте з урахування бойових дій на Сході країни змінився формат дійства. Замість театралізованої вистави в кафе цього разу зорганізували різдвяно-новорічне привітання для одного із підрозділів славетної 95 ОАЕМБр. Дякуємо за небайдужість авторам проекту "Різдво для солдата": Вірі Бочелюк, Ніні Прімі, Юлії Ткаченко та ін., хто разом з діточками подарували нашим захисникам частинку своїх сердець і справжнє Свято для Душі!
Відеозвіт по проекту «Різдво для солдата».
16.01.2015
Нотаріальна спільнота області активно долучилася до всебічної підтримки українського війська, що допомогло успішно реалізувати такі громадські ініціативи із допомоги медичній службі 95 ОАЕМБр. як «Бронеавтівка» та «Реанімобіль».
Проте війна триває, а значить триває збір коштів на потреби війська.
З метою мобілізації коштів небайдужих громадян в Житомирі за підтримки С.Сухомлина розміщено відповідну соціальну рекламу на сіті-лайтах.
Cіті-лайт
Прохання до ВАС, колего, при зверненні громадян із пожертвами на проекти «Таблетка» та/або «ГАЗ 66», фіксувати дату, суму та інформацію про благодійника (Прізвище/ім'я) та № тел./e-mail: (зразок надається).
Iнформацію про благодійника
Завантажити
Це конче потрібно, аби люди усвідомлювали свою причетність до БОРОТЬБИ ЗА Україну. А також мали можливість переконатися в кінцевому спрямування наданих ними коштів, на власні очі побачивши успішне завершення чергового проекту із підтримки ВІЙСЬКА.
За бажанням Вам буде також надано скриньку для збору коштів на підтримку війська, кольорову рекламку, флаєра та візитівки із банківськими реквізитами для перерахування коштів. Для цього достатньо, аби Ви зателефонували за тел.: 22-75-38 або (097) 480-27-57 (Доброльожа В.)
Cкринька для збору коштів на підтримку війська
Про хід проектів із підтримки війська можна детально дізнатися на сторінці в соцмережах: «Громада Житомира для 95 ОАЕМБр.».
Відкиньмо байдужість та здобудемо ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!
15.01.2015
29 грудня 2014 р. ініціативною групою, очолюваною нашою колежанкою Аллою Брох, було здійснено відвідування Житомирського окружного військового шпиталю в рамках волонтерського проекту «Різдво для солдата».
Зокрема, 40 пораненим/хворим військовослужбовцям, що перебували в той час на лікуванні в хірургічному, травмоталогічному і неврологічному відділеннях, було вручено святкові новорічні пакунки, до складу яких входили:
    – теплі рукавички та шкарпетки;
    – мило;
    – шоколад;
    – станки й пінка для гоління;
    – балаклави;
    – цигарки;
    – дитячі доробки від МГО "АРТ-Село" та дитячі малюнки, листівки-побажання тощо.
Орієнтовна вартість одного вітального пакунку склала 110 грн., всього на цю патріотичну акцію було витрачено 4400 грн., виділених за рішенням Ради обласного відділення НПУ із повернутих членських внесків.
Cвяткові новорічні пакункиCвяткові новорічні пакунки
Cвяткові новорічні пакунки
Cвяткові новорічні пакунки
За свідченням очевидців, хлопці були приємно здивовані, трошки ніяковіли від несподіванки, проте неодмінно посміхалися і запрошували на чай!
Окрім Брох А.А. та її помічника Сніжани Комлик, в цьому вкрай потрібному заході на підтримку наших захисників активну участь взяли Раїса Рогальска та помічник Голови ЖОВ НПУ В.Я. Сєтака, Юлія Ткаченко, за що їм - ЩИРОСЕРДНА ПОДЯКА!
31.12.2014
Щира подяка усім колегам, хто долучився до підтримки громадської ініціативи «Реанімобіль для медслужби 95 ОАЕМБр. від Небайдужих житомирян». Насправді, участь брали і коростенці, і кияни, і громадяни Польщі та Нідерландів. Приємно, що нотаріальна спільнота не пасла задніх, спільнокоштом мобілізувавши більше 22 тис. грн. Серед колег, що активно долучилися до цієї шляхетної справи, маю назвати Пріму Ніну, Стражник Тетяну, Тимошенко Надію, Бочелюк Віру, Гукову Наталю, Чистякова Андрія та ін.
Найактивниших благодійників було відзначено спеціальною грамотою.
Cпеціальнa грамотaCпеціальнa грамотa
В цілому проект тривав з 09 листопада, коли «РЕНО» було ввезено в Україну, по 19 грудня, коли технічно справний і повністю укомплектований «РЕАНІМОБІЛЬ» (від автономного опалювача і нової зимової гуми до спеціалізованого медичного обладнання, як-то: дефібрилятор, кардіограф, апарат примусової вентиляції легенів, кардіомонітор, спеціальні ноші, ліки, теплий одяг, продукти харчування тощо), після урочистого освячення о. Богданом біля Глобал UA, було передано представникам медслужби 95 ОАЕМБр.
22 грудня РЕАНІМОБІЛЬ прибув до зони АТО.
В цілому вартість проекту склала 204 874 грн., в т.ч. :
    – 77 350 грн. (по тодішньому курсу долара) – це вартість придбання та ввезення авто в Україну;
    – 37 971 грн. коштували запчастини, що були застосовані під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт;
    – 57 600 грн. складає вартість медичного дообладнання;
    – 31 953 грн. витрачено на медикаменти/ліки, пальне та інші потреби із укомплектування та/або доставки авто за місцем його призначення.
Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці в соцмережі «Громада Житомира для 95ої ОАЕМБр», а фотозвіт про хід проекту – за цим посиланням: youtu.be/UUoAAUhjFeI
…війна триває, а значить триває збір коштів на потреби війська. Прохання до ВАС, колего, при зверненні громадян із пожертвами на проекти «Таблетка» та/або «ГАЗ 66», фіксувати дату, суму та інформацію про благодійника (Прізвище/ім'я) та № м.т/емейл. Це конче потрібно, аби люди усвідомлювали свою причетність до БОРОТЬБИ ЗА Україну. А також мали можливість переконатися в кінцевому спрямування наданих ними коштів, на власні очі побачивши успішне завершення чергового проекту із підтримки ВІЙСЬКА.
Поміч волонтерів
16.12.2014
Щиро вдячні Вам, що відгукнулись на прохання волонтерів. На зібрані в розмірі 2350 грн. було придбано пристрій нічного бачення для 1-oї гаубичної самохідної артилерійської батареї (із характеристиками приладу можна ознайомитися за цим посиланням: www.astromagazin.net/ru/shop/product/pribor-nochnogo-viden ija-nvmt-spartan-4x50-yukon-1559). Залишок коштів було використано на придбання флісових перчаток (див. фото), аби у наших захисників не мерзли руки.
Дякуємо за небайдужість!
Поміч волонтерів
Поміч волонтерів
Поміч волонтерівПоміч волонтерів
Поміч волонтерів
Поміч волонтерів
Поміч волонтерівПоміч волонтерів
16.12.2014
Картка реквізитів для проведення операції поповнення рахунку.
Картка для проведення операції поповнення рахунку
02.12.2014
Представлення громадської ініціативи «РЕАНІМОБІЛЬ»:
6 грудня, субота, Глобал (вхід з вул. Київської):
    – 11.00 - освячення автомобілю, збір коштів на медичне обладнання (кардіомонітор, дефібрилятор, система вентиляції легенів тощо) та найнеобхіднішого для вояків (теплі речі; протизастудні засоби; продукти довготривалого зберігання (тушонка, згущене молоко, кава, чай, цигарки тощо);
    – 15.00 - низка акцій на підтримку війська та мобілізації коштів на доукомплектування «Реанімобілю», в т.ч.:
        «Kiss for LIFE» (поцілунок для життя);
        безкоштовний майстер-клас від художньої школи «АРТсело» із виготовлення подарунків (Хенд-мейд): різдвяні янголи, листівочки, патріотичні «фенечки» і віночки, сюрпризи-саморобки і обереги.
Реанімобіль
2-7 грудня – демонстрація «Реанімобілю» у велелюдних місцях м. Житомира (держуніверситет, політех, агроакадемія, МЕТРО, ОЛДІ, Універмаг тощо).
Реанімобіль
28.11.2014
Повідомляємо координати ПУНКТІВ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКУ (теплі речі, харчування, ліки тощо):
готель «Житомир», пл. Перемоги, 6 (ліве крило)
тел: (067) 281-38-46, Олександр або адміністратору готелю.
вул. Щорса, 18, м-н «Сток-Секондхенд»
тел: (067) 483-48-14, Юля
тел: 443-398.
21.11.2014
Інформуємо Вас щодо громадської ініціативи "Реанімобіль" – проект суто НЕполітичний і не створюваний під якусь чи від імені якоїсь організації. Це рух небайдужих житомирян задля адресної та цільової підтримки українських вояків. Прохання підтримати нас ІНФОРМАЦІЙНО (на дошці оголошень, сайті, в соцмережі чи приватній розмові). Більш детально про акцію з підтримки війська дивись в соцмережах на сторінці «Громада Житомира для 95-ї ОАЕМБр».
Реанімобіль
14.11.2014
Обіцяний реанімобіль вже у Житомирі! Зараз йому проводять ретельний апгрейд, аби там, на лінії фронту він був надійним помічником нашим Захисникам.

Допоможемо війську разом
14.11.2014
Щира дяка всім колегам, котрі відгукнулися і спільнокоштом підтримали громадську ініціативу «РЕАНІМОБІЛЬ»: в ході семінару 12.11.14 р. було зібрано 4717 грн. Нотаріальною спільнотою також було схвалено пропозицію Голови відділення НПУ Сєтака В.Я. щодо утворення координаційного центру (штабу) із надання допомоги війську та вимушеним переселенцям. Задля активізації збору коштів на потреби армії радимо використовувати спеціальні скриньки (див. фото), котрі позитивно зарекомендували себе у волонтерській діяльності наших колег Пріми Н.В., Алєксєєвої Г.А, Доброльожі В.В, Сєтака В.Я. та ін. Найближчим часом такі скриньки буде додатково виготовлено на прохання наших колег із Нов.-Волинського та Малинського районів. Деталі патріотичних акцій «Реніамобіль», «Таблетка» та ін. дивись в соцмережах на сторінці «Громада Житомира для 95-ї ОАЕМБр».
Скриньки для збору коштiв
05.11.2014
Допоможемо війську разом!
Громадська ініціатива «Реанімобіль для медслужби 95 ОАЕМБР від небайдужих житомирян» триває. Важливим є факт твоєї участі в реалізації доброчинного проекту, а не розмір грошового внеску.
Допоможемо війську разом
Детально побачити хід проекта можна на світлинах за цим посиланням: http://1drv.ms/1rxJhym

А ще радимо переглянути цей сюжет.

24.10.2014
26 жовтня (неділя) презентація проекту громадської ініціативи «Бронеавтівка для медслужби 95 ОАМБр від небайдужих житомирян». Початок о 10.45 по вул. Київській біля центрального входу до ТРЦ «Глобал UA». Відкинь байдужість – долучись до підтримки українського війська, бо тільки разом ми переможемо.
Проект «Бронік»
Новий проект «Реанімобіль»
13.10.2014
Вчора, 12.10.14 року, із села Мостиська, Львівщина, що за 11 км. від до кордону з Польщею, легкоброньована автівка, подолавши майже 500 км. своїм ходом прибула до Житомиру. Після проведення комплексу ремонтно-відновлювальних робіт, авто ДЕО-Полонез, об'єм двигуна 1,6 л., бензин/гас буде передано нашим воякам у зону АТО. Дякую всім, хто долучився до цієї справи.

З повагою, В. Доброльожа.
13.09.2014
Дякую, колеги, за небайдужість. За 4 дні спільнокоштом на санітарну бронєавтівку зібрано 7367 грн. (картка + готівка), але акція триває, тож долучайте знайомих, клієнтів, друзів. Якщо не МИ, то хто?

Тримаймося!

З повагою, Віктор Доброльожа.
Нагору
05.08.2018
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує державний нотаріус Ружинського районного нотаріального округу Ставничий Олександр Володимирович. Щиро бажаємо найкращого. Нехай кришталева чаша Вашого життя буде наповнена…
02.08.2018
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Доброльожа Віктор Віталійович. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії…
27.07.2018
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Заріцька Євгенія Олександрівна. Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, гарних успіхів у будь-яких…
22.07.2018
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкують приватний нотаріус Бердичівського міського нотаріального округу Оленюк Дмитро Якович та приватний нотаріус Коростенського міського нотаріального округу Неборачко Ірина Віталіївна.…
20.07.2018
Експрес-аналіз НПУ щодо застосування наказу Фонду державного майна України від 17 травня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку ведення єдиної бази даних звітів про…
20.07.2018
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Бердичівського міського нотаріального округу Пашинський Олег Миколайович. Ми пишаємось, що нам випала можливість працювати з Вами і…
Архів новинАрхів новин
Copyright © Відділення нотаріальної палати України в Житомирській області
Design by  Igor V. Karpenko,  2010-2018
Наші контакти:
10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 3
тел: 47-23-47