Громадська ініціатива Новини
10.06.2015
Фінальний відеозвіт 3-місячної культурно-мистецької акції патріотичного спрямування на підтримку українського війська «Обереги українського постмодерну».
08.06.2015
Благодійний проект «Обереги українського постмодерну» як низка культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування на підтримку українського війська реалізовувався у м. Житомирі впродовж березня-травня 2015 р.
Обереги українського Постмодерну
То є 3 хвилини позитиву. Слайд-шоу, майстерно зроблене нашим незмінним партнером по волонтерським проектам Швайцер Альоною, перенесе Вас у ту незабутню атомосферу Свята, котре ми створювали спільними зусиллям. Ми – це всі Небайдужі, хто підтримував і брав участь в марафоні мистецьких майстер-класів "Обереги українського постмодерну".
Обереги українського ПостмодернуОбереги українського Постмодерну
Чому Обереги й саме українські, сподіваюсь, пояснювати зайве. А що таке "постмодерн" – запитайте у Олени Славової ("АРТ-село"): вона ініціатор цього проекту, його авторка і натхненник, рушійна сила тощо. Усіх причетних до проекту не перелічити, найбільш активним організатори зробили моральне заохочення у вигляді Подяк. Проте, я так міркую, що найкращою поДЯКОЮ стала участь в 1-му чи декількох етапах "Оберегів…", що тривали впродовж 3-х місяців: з 3 березня по 26 травня.
Обереги українського Постмодерну
Єднаймося, бо Україна у нас – ОДНА! Приємного перегляду…
23.05.2015
Прес-анонс
Вкотре у нелегкий для України час актуальні історичні події знаходять відображення у мистецтві, що зуміло проникнути у кожен куточок нашого повсякдення.
Діти, як і дорослі, відчувають своє єднання з культурним корінням та історичним минулим, що має прояв у елементах одягу, прикрасах, оберегах тощо. Прагнення до миру та віру у щасливе майбутнє наші діти відтворюють у малюнках, листівках та сувенірах, зроблених власноруч.
Обереги українського Постмодерну
Благодійний проект «Обереги українського постмодерну» як низка культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування на підтримку українського війська реалізовувався у м. Житомирі впродовж березня-травня 2015 р.:
    03 березня у 25-му ГБО – «Обереги українського постмодерну»;
    08 квітня в обласній бібліотеці для дітей – «Великодні візерунки»;
    27 квітня в 25му ГБО – «Пам'ять про майбутнє»;
    16-17 травня в СЦ «Острів розваг» ТРЦ «Глобал UA» – «Ми за мир».
Зазначений мистецький марафон є першою спробою систематизації та широкого представлення громадськості декоративно-ужиткового мистецтва у його поєднанні з творчістю молоді й діточок.
Загалом організаторами було розроблено та проведено більше 30 різноманітних майстер-класів із виготовлення фенечок, віночків, патріотичних браслетів, прикрас із бісеру та полімерної глини, бутоньєрок, резинок для волосся, ляльок-мотанок, створено понад 8 тисяч предметів української символіки (оберегів, листівок, малюнків тощо), в яких діти відображали свої переживання, бажання та відчуття. За час проведення зазначених мистецьких фестивалів до участі в них долучилося більше 3,5 тисяч діточок віком від 4 до 16 років як з обласного центру, так і з сільської місцевості (зокрема, Житомирського та Чуднівського районів Житомирської області), а також чимало охочих свідомих дорослих громадян.
Обереги українського Постмодерну
Обереги українського Постмодерну
Обереги українського Постмодерну
У вівторок, 26 травня, в приміщенні 25-го гарнізонного Будинку офіцерів (м. Житомир, вул. Пушкінська, 27) о 15:00 розпочнеться фінальний етап мистецького марафону «Обереги українського постмодерну».
У програмі:
    фестиваль вже традиційних безкоштовних майстер-класів для всіх бажаючих;
    створення колективного малюнку під патронатом професійних митців;
    неформальні зустрічі з учасниками бойових дій;
    підсумкова художня виставка найкращих робіт учасників усіх етапів мистецького марафону, в т.ч. презентація художнього каталогу проекту, створеного за участі народних майстринь, мистецтвознавців, істориків та безпосередніх учасників АТО;
    благодійний ярмарок, кошти від якого підуть на підтримку медслужби 95-ї ОАЕМБр;
    спільне колективне фото біля унікального 15-метрового державного прапору, прикрашеного зразками різноманітних оберегів, власноруч виготовлених учасниками зазначеного благодійного проекту.
Запрошуємо всіх Небайдужих людей відвідати фінальну частину проекту «Обереги українського постмодерну». ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Детальна інформація: (096) 436-95-65, (063) 431-57-27
Нагору
25.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Малярчук Тетяна Іванівна. Ми пишаємось, що нам випала можливість працювати з Вами і…
17.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Ковалевський Андрій Вячеславович. Щиро бажаємо найкращого. Нехай кришталева чаша Вашого життя буде наповнена…
14.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує державний нотаріус Романівського районного нотаріального округу Назарець Дмитро Володимирович. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії…
09.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Рогальська Раїса Іванівна. Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, гарних успіхів у будь-яких…
04.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Демчук Сніжана Петрівна. Дозвольте в цей святковий день побажати Вам, чудовій людині і…
03.03.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Товянський Сергій Ярославович. Ми пишаємось, що нам випала можливість працювати з Вами і…
Архів новинАрхів новин
Copyright © Відділення нотаріальної палати України в Житомирській області
Design by  Igor V. Karpenko,  2010-2019
Наші контакти:
10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 3
тел: 47-23-47