Знаменні події
Святкування Дня нотаріату 2 вересня 2016 року.
Позачерговий з`їзд нотаріусів України, що проходив у Києві 22-23 квітня 2016 року.
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини від 21 жовтня 2015 року.
2015 рік. Нотаріуси Житомирщини відзначають своє професійне свято.
Друга всеукраїнська спартакіада серед збірних команд відділень Нотаріальної палати України.
Група нотарів Житомирщини здійснила екскурсію до історико-культурного комплексу «Замок Радомисль».
Професійне свято буремного 2014 року.
Треті "Нотаріальні вечорниці" нотаріусів Житомирщини.
Святкування вже традиційних "Нотаріальних вечорниць" нотаріусами Житомирщини 12 січня 2013 року.
Нотаріуси Житомирщини втретє відзначають своє професійне свято.
Нотаріальні вечорниці, присвячені святкуванню Старого Нового 2012 року.
Нотаріуси Житомирщини відвідали екскурсію по історичним пам'яткам Житомирської області.
Візит житомирських нотаріусів до колег з Вінницької обласної нотаріальної палати.
2 вересня – професійне свято нотаріусів.
Святкування Дня нотаріату 2 вересня 2016 року
Традиційно найактивніша частина нотаріальної спільноти Житомирщини відзначає своє професійне свято – День нотаря – відвідинами найцікавіших місцин області.
Цьогоріч нами було обрано смт. Коростишів, із його привабливими каньйонами, парками тощо. Hе обійшли увагою й музей мистецтва у с. Кмитів. Ви мабуть й не чули про такий, а МИ там – побували!
Приємно, що екскурсію відомого краєзнавця Г.П.Мокрицького відвідали не лише житомиряни, але й колеги із Малину, Радомишлю, Коростеню, Черняхову тощо. Спасибі усім, хто був із нами РАЗОМ, за Небайдужість до професії та історії рідного краю!
Пропонуємо для огляду фоторепортаж з поїздки.
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Нагору
Позачерговий з`їзд нотаріусів України, що проходив у Києві 22-23 квітня 2016 року
Делегація від нотаріальної спільноти Житомирщини взяла активну участь у Позачерговому з`їзді нотаріусів України, що проходив у Києві 22-23 квітня 2016 року.
Наразі ми маємо легетимного й обраного за демократичної процедурою Президента, відомого практика і теоретика нотаріату, шеф-редактора журналу «МЕН» п. Марченка В.М.
Також в новій редакції відповідно до потреб розвитку нотаріату затверджено Статут НПУ, Положення про відділення в областях, опрацьовано порядок сплати й витрачання членських внесків тощо.
За ініціативи делегатів Житомирщини з`їздом було прийнято окрему Резолюцію щодо активної протидії численним кібератакам на державні реєстри. Детальний звіт щодо участі нашої делегації буде опублікований в розумний строк.
Дяка УСІМ НЕбайдужим нотарям, хто долучився, аби з`їзд таки відбувся. Наше шанування і респект делегатам, що не рахуючись із часом та домашніми клопотами, впродовж двох днів активно працювали на цьому представницькому форумі.
Позачерговий з`їзд нотаріусів України
Нагору
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини від 21 жовтня 2015 року
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини, що відбувся 21 жовтня і був зорганізований спільними зусиллями фахівців відділу нотаріату ГТУЮ області та активом відділення НПУ області, справив по собі приємні враження. Доволі насичений порядок денний (близько 10 питань) завдяки правильній організації роботи було виконано достроково. У його роботі взяло участь майже 100 нотарів області (17 – представляли ДНК, 86 – приватний сектор).
Для тих наших колег, хто в силу певних обставин не зміг бути присутнім, нагадаємо пріоритетну інформацію, котру було доведено в ході спілкування:
1. фінмоніторінг: в наряді «02-48» - лише Анкета (зберігання фотокопій паспортів/кодів нарешті визнано зайвим);
2. робочі місця приватних нотарів, як і страхування профдіяльності, мають бути в полі зору постійно. Оскільки відсутніть страховки (ненаправлення фотокопії до ГТУЮ) є підставою для зупинення нотаріальної діяльності (п.2 ст.29-1 ЗУ «Про нотаріат»), а на офісних приміщення необхідно змінити інформВИВІСКИ, додавши слово «територіальне» та встановити двірні замки в міжкімнатні двері задля забезпечення протидії несанкціонованому доступу до архівного приміщення стороннім особам;
3. із Державою Ізраїль Україна не має договірних відносин щодо правової допомоги, а тому питання успадкування вирішуватимуться непросто, в т.ч. з допомогою Інюрколегії, звернення до якої є недешевим задоволенням;
4. копії паспортів та витягів із них слід виконувати відповідно до вимог законодавства, а не обмежуватися на вимогу клієнтів копіюванням виключно однієї сторінки документу.
Окрім того, багато цікавої і різноманітної інформації було отримано присутніми від заступника начальника ДМСУ п. Федорчука А.А., котрий, до речі, вже вдруге погодився люб’язно завітати на наш захід. Мова йшла про звичайні і біометричні паспорти, їхню вартість, строки виготовлення, особливості оформлення документів для виїзду дитини за кордон тощо.
Жваву дискусію викликала й опублікована в липні п.р. Узагальнююча податкова консультація щодо «відновлення» звітування приватними нотарями за Ф.1ДФ. Нагадаємо принагідно, що звітували нотаріуси у такий спосіб, починаючи з 2006 р.
Проте в останні 3 (три) квартали переважна більшість нотаріусів Житомирщини подавала щоквартальний звіт до фіскальних органів у довільній формі (у вигляді інформації, довідки тощо), в т.ч. з метою уникнення можливих штрафних санкцій за технічні помилки у звітності. За таких умов повернення «на круги своя», тобто звітування за Ф.1ДФ можна розглянути як крок назад. Окрім того, Податковий кодекс аж ніяк не вимагає звітування саме у вигляді 1ДФ, а будь-яка податкова консультація не є нормою права і носить суто рекомендаційний характер. Більш детально про це можна прочитати в журналі «МЕН» №4/2015 р. або на сайті «ЮрРадник».
Обговорювали на семінарі також існуючу практику держреєстрації оренди ЗД с/г призначення. Так, впродовж півроку (квітень-жовтень 2015 р.) в області було проведено держреєстрацій похідного від права власності речового права (оренди) зазначених ОНМ:
    – 305 - нотаріусами;
    – 22666 - реєстраторами РС області.
Увагу присутніх було звернуто на алгоритм вказаної операції, що детально описаний в професійному виданні – «МЕН» №3 та №4, в т.ч. у вигляді Методичних рекомендацій Рівненського ГТУЮ. Серед районів Житомирщини більш активно проводять держреєстрації права оренди в Андрушівці, Чуднові та Нов.-Волинському. Для тих, кого цікавить згадана проблематика, вельми корисним може стати Постанова Вищого Адмінсуду України від 09.04.2015 р. за №К/800/5833/15, фотокопію якої дивіться нижче.
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини
Присутнім також було надано Інструкцію із користування онлайн-сервісами Мін’юсту та черговий номер інформаційно-юридичної газети «Правовий орієнтир», співзасновником якої є і наше відділення НПУ.
Семінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів ЖитомирщиниСемінар із підвищення ділової кваліфікації нотарів Житомирщини
Спасибі нашим колегам за підтримку війська:
        – Сергій Косинський - 315 грн;
        – Василь Присяжнюк - 500 грн;
        – Андрій Чистяков - 1100 грн;
        – Сергій Товянський - 1200 грн.
Зазначені грошові кошти передано відомій житомирській волонтерці Юлії Толмачьовій, котра використала їх для забезпечення життєдіяльності одного із підрозділів 30 Бригади (Нов.-Волинськ), що перебуває наразі на Сході України (фотозвіт можна переглянути на її особистій сторінці у Фбуці).
Вже після семінару 1350 грн. для відновлення військової автотехніки було передано до найкращої СТО області – автотехцентру «БукКо» (Буковський Олексій – проекти «Реанімобіль», «Бронеавтівка для 95-ї ОАЕМБр. від Небайдужих житомирян» та ін. – всього б. 30 ! транспортних одиниць відновлено з «нуля») нашими колегами: Алєксєєвою Галиною, Фещенко Аллою та Сінченко Тетяною). Дякуємо всім нашим волонтерам за Небайдужість!
Окрім того, матеріали семінару має бути надіслано нотарям на електроні скриньки, за що окрема щира ПОДЯКА відділу нотаріату Житомирського ГТУЮ (як і за люб’язно надані світлини, що відтворюють хід семінару).
Якщо Ви не отримали матеріали електронною поштою, можете завантажити їх нижче:
1. Інформаційний лист «Щодо здійснення ідентифікації, верифікації та вивчення клієнта спеціально визначеними суб’єктами фінансового моніторингу – нотаріусами».
2. Інформаційний бюлетень з питань здійснення фінансового моніторингу (нормативно-правова база).
3. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції».
4. НАКАЗ «Про забезпечення зберігання документів, вивезених з тимчасово окупованої території та території проведення антитерористичної операції».
5. ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».
6. Основні правила оформлення документів для дії за кордоном.
7. ПАМ’ЯТКА НОТАРІУСУ «Ведення особових справ найманих працівників».
8. Пам’ятка «Для підготовки запитів про надання міжнародної правової допомоги».
9. ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. №190».
10. ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса».
11. ІНФОРМАЦІЯ щодо деяких питань, пов’язаних з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
12. Узагальнення щодо дотримання нотаріусами області вимог земельного законодавства при посвідченні договорів відчуження земельних ділянок за 2013, 2014 роки та І півріччя 2015 року.
13. Узагальнення про виконання нотаріусами області вимог законодавства при оформленні спадщини за підсумками 9 місяців 2015 року (за наслідками проведених комплексних перевірок державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів).
14. Узагальнююча податкова консультація щодо подання інформації до контролюючого органу фізичними особами, які здійснюють приватну нотаріальну діяльність.
Нагору
2015 рік. Нотаріуси Житомирщини відзначають своє професійне свято
Минулої середи, 2 вересня, ми вчергове відзначали наше професійне свято – День нотаріату.
Традиційно цього дня, як і 8 жовтня, у День юриста, віддали належне Україні, її чудовим краєвидам, численним архітектурним пам'яткам і розкоші людського спілкування з колегами.
…побували катером і біля голови Чацького, і на водоспаді поблизу військового полігону, послухали цікаві оповіданки від п. Мокрицького Г.П. про історію цих місцин, поласували караваєм із самого Малину та сфоткалися на добру згадку.
Нотаріуси Житомирщини відзначають своє професійне свято
Нотаріуси Житомирщини відзначають своє професійне свято
Ще трошки світлин, гармонійно поєднаних із українськими пісням, аби відтворити незабутню атомосферу того чудового вечора:
Окремий респект Альоні Швайцер, котра не лише органічно вписалася в нашу невеличку компанію, але й професійно закарбувала на добру згадку цю приємну річкову прогулянку.
Спасибі ВСІМ, хто відгукнувся на пропозицію.
Нагору
Друга всеукраїнська спартакіада серед збірних команд відділень Нотаріальної палати України
Про необхідність та безпеку проведення Другої всеукраїнської спартакіади серед збірних команд відділень Нотаріальної палати України висловлювалися різні думки. Дехто сумнівався в необхідності проведення такого заходу у важкі для нашої країни дні. Але добрі, дружні стосунки серед нотаріусів, їхня любов до спорту допомогли провести 26 вересня 2014 нашу Другу спартакіаду в місті Мелітополі Запорізької області – благородне, мирне, дружнє змагання.
У Другій спартакіаді взяли участь команди міста Києва та 14 областей: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, Черкаської областей, представники Волинської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Полтавської областей. Від нашої спільноти приймали участь Віктор Сєтак та Сергій Хоменко у дісциплінах: плавання, великий і настольний теніс.
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити
Нагору
Група нотарів Житомирщини здійснила екскурсію до історико-культурного комплексу «Замок Радомисль»
8 жовтня 2014 року група нотарів Житомирщини вкотре неформально відзначила ДЕНЬ юриста, здійснивши екскурсію до історико-культурного комплексу «Замок Радомисль». Представники Житомира, Коростеня, Малину, Новоград-Волинського і власне Радомишлю з величезним задоволенням оглянули унікальну експозицію музею – «Душа України», створену зусиллями відомого лікаря, мецената, громадського діяча й матері 4-х дітей, О. Богомолець. Запам'ятався цей вечір також щирим спілкуванням із колегами, дружньою вечерею і професійно проведеної фотосесією.
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Відео-звіт події.

Фотоколаж.

Нагору
Професійне свято буремного 2014 року
                                                                Колеги, друзі, однодумці!
Вперше за багато років ми відзначаємо наше професійне Свято без урочистостей. Не на часі це – йде війна… Проте сум, розпач, апатія, пригніченість і безнадія – це та ж «п'ята колона» владіміра Х***ла. А наші згуртованість, всіляка підтримка війська, подолання панікерських настроїв, протидія посіпакам ворога в тилу і свідомий, дієвий ПАТРІОТИЗМ – то сьогодні наші СИЛА і ЗБРОЯ.
Розпочавши на початку серпня безстрокову акцію «не гальмуй – українізуй», активно зустріли день Прапора і День Незалежності, виявивши свої патріотичні почуття у повазі до національної символіки: Гербу, Прапору, Гімну, одягу тощо. Спільними зусиллями ми поступово змінюємо на краще простір навколо себе і надихаємо на це оточуючих.
Частина наших колег у буквальному розумінні українізували свої офіси, будинки, дачі тощо, розмістивши національну символіку як ззовні, так і всередині приміщень. Чого вартує справжнє патріотичне панно, створене на фасаді офісу нашою колежанкою Ніною Прімою! (Див. http://1drv.ms/W5Th9E).
Державні прапори нині прикрашають робочі місця наших колег Силіних, Фещенко/Алексєєвої, Слівінської, Пріми, Доброльожі… Не відставали від батьків й діти, розфарбовуючи у національні кольори паркани, спортивні майданчики, двері під'їзду чи лавочки біля нього… прикрашали автівки «вишиванками» чи наклеювали на них наліпки із Гербом, Прапором чи патріотичним гаслом. Варіантів українізації – безліч, окрім одного: залишатися інертним і байдужим, не виявляючи у жодний спосіб супротиву агресії ординців-московітян.
Активістами нотаріальної спільноти було також закуплено та передано в зону АТО для бійців 95 ОАмБр. 50 прапорів, забезпечено до Дня прапора національною символікою сільські Ради Житомирського району, 23 серпня взято участь в патріотичному автопробігу містом та встановлено Державні прапори на 18 найвищих трубах котелень (16 шт. – «Теплоенерго» в усіх мікрорайонах Житомира та по 1-й на територіях консервного заводу – вул. Щорса і з-ду продтоварів по вул. Котовського, що напроти ТЦ «Глобал»).
Фактично безупинною є наша підтримка війська, допомога пораненим героям і вимушеним переселенцям. Кожен долучається до цієї вкрай важливої й шляхетної справи як самотужки, так і спільним коштом. Лише за два дні (28-29 серпня) житомирськими нотарями та їх знайомими на військову амуніцію було зібрано 14.750 грн. А Пріма Н.В., Котик О.В., Бочелюк В.М. відвідали у гарнізонному шпиталі поранених. Більш ніж 40 вояків було почастовано свіжими фруктами, придбаними нашими колежанками за власні кошти. п. Олена читала військовим вірші та дарувала власні книжки, а п. Віра виконала декілька чудових українських пісень…
Щира дяка і низький уклін всім небайдужим: тим, хто зміг перемогти в собі одвічно нав'язуваний нам ззовні стереотип про те, що в українців «завжди хата зкраю»…
Переглянути світлини, що наочно ілюструють візуальні прояви українського патріотизму, можна за наступними посиланнями, котрі тематично поділено на 3 складові частини:

День Прапоруhttp://1drv.ms/1vFg6R8

День Незалежностіhttp://1drv.ms/1vFgoHB

Встановлюємо прапориhttp://1drv.ms/1lkgDEg

Для підняття настрою та бадьорості духу можна продивитися короткий (2,5 хв.) відеоролик, що був створений на замовлення нашого колеги спеціально до Дня Незалежності з використанням власного фотоархіву: www.youtube.com/watch?v=GvEaw-yBnpg
Тримаймося і пам'ятаймо, що Україна починається із кожного з нас!!!
З повагою, Віктор Доброльожа.
Нагору
Треті "Нотаріальні вечорниці" нотаріусів Житомирщини
12 січня 2014 року відбулися ІІІ "Нотаріальні вечорниці".
Спільнота дякує за активну участь у дійстві нашим колежанкам – Бочелюк В.М., Котик О.В., Прімі Н.В., Сотніченко І.В. та іншим, хто разом із рідними та близькими допоміг створити маленьке Свято для Душі.
Відео-звіт події представлено нижче.
Нагору
Святкування вже традиційних "Нотаріальних вечорниць" нотаріусами Житомирщини 12 січня 2013 року
12 січня, напередодні старого Нового року і свята Василя, в кафе «Мета» за ініціативи заступника начальника відділу нотаріату Олени Котик пройшли вже традиційні ''Нотаріальні вечорниці''. Цього разу участь у них взяли представники декількох поколінь нотарів Житомирщини. Зокрема, нотаріальну династію Шеніних-Сербіних, окрім Ольги Анатоліївни і Ольги Петрівни, представляла також їх онука (і донька відповідно), чарівна і непосидюча Анюта 3,5 років. Приємно було також бачити на театралізованому святі дітей й інших наших колег: Віку та Олену Шевчук, Юлю Ширяєву та Аню Сєтак, Ярослава Пріму та Сашу Доброльожу, Русану Рогальську та Володимира Котика. Сміх і жарти, побажання від Меланки (Гукова Н.Є.), запальні циганські танці (Шеніна О.П.) і подарунки від Діда Мороза (Котик В.В), зворушливі пісні від Анатолія Самойленка із Коростишева, ''Буранівські бабусі'' по-житомирські, колядки і щедрівки у виконанні дітлахів, маса приємних і незабутніх вражень – все це мало місце, все це додало присутнім світлих душевних хвилювань і життєвого оптимізму. Проте головним була безцінна розкіш щирого і безпосереднього людського спілкування.
Нотаріальна спільнота висловлює слова глибокої вдячності за організацію свята його ідейному натхненнику і автору ідеї Котик О.В., окрема подяка – Прімі Н.В., Рогальській Р.І, Черпак Г.А та Яценко А.А., Самойленку А.Г.
Слайд-шоу події Ви можете подивитись нижче.
Нагору
Нотаріуси Житомирщини втретє відзначають своє професійне свято
2 вересня 2012 року нотаріуси Житомирщини втретє відсвяткували своє професійне свято – День нотаріату. За доброю традицією Житомирське обласне відділення Української нотаріальної палати за участю Малинського «куща» організували екскурсію до музею декоративного та коштовного каміння Міністерства фінансів України, що розташований в смт. Володарськ–Волинський Житомирської області, де присутні ознайомилися з унікальною колекцією. В селі Кип'яче Малинського району Житомирської області нотаріуси побували на території жіночого монастиря урочища Кип'яче, в чоловічому монастирі, поблизу якого відвідали джерело зі святою водою. Житомирське обласне відділення Української нотаріальної палати висловлює вдячність нотаріусам Малинського районного нотаріального округу за сприяння в організації проведених екскурсій.
Пропонуємо для огляду фоторепортаж з поїздки.
Нагору
Нотаріальні вечорниці, присвячені святкуванню Старого Нового 2012 року
13 січня 2012 p. за ініціативою заступника Голови Житомирського обласного відділення Української нотаріальної палати Котик Олени Володимирівни та зусиллями членів Житомирського обласного відділення Української нотаріальної палати були проведені нотаріальні вечорниці, присвячені святкуванню Старого Нового року.
Святкування проходило в дружному колі колег, гості свята були одягнені в національні костюми, звучали народні пісні, колядки та щедрівки. В святкування активну участь приймали діти нотаріусів, які співали та брали активну участь у конкурсах.
Рада Житомирського обласного відділення Української нотаріальної палати висловлює щиру подяку за активну участь:
приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Котик Олені Володимирівні
державному нотаріусу Другої житомирської нотаріальної контори Бочелюк Вірі Миколаївні,
 її сину Назару та доньці Тетяні
приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Прімі Ніні Василівні та її сину Ярославу
приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Рогальській Раїсі Іванівні та її доньці Руслані
завідувачу Володарськ-Волинської державної нотаріальної контори Скрит Ліні Георгіївні
приватному нотаріусу Малинського міського нотаріального округу Сотніченко Ірині Василівні
приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Ширяєвій Олені Володимирівні та її доньці Юлії
приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Малярчук Тетяні Іванівні
приватному нотаріусу Житомирського районного нотаріального округу Доброльожі Віктору Віталійовичу
Клімчуку Андрію
Розміщуємо короткий фоторепортаж про проведене свято.
Нагору
Завантажити усі відео та фотоматеріали події можна з сайту UKR.NET, для чого треба:
1. Відкрити сторінку www.ukr.net
2. Ввести логін "notpalata_video", щоб отримати відеоролики, або "notpalata_fofo" для фотографій, та пароль "notariat".
3. Вибрати розділ e-Disk.
4. Завантажити необхідне.
Нотаріуси Житомирщини відвідали екскурсію по історичним пам'яткам Житомирської області
Нотаріуси Житомирщини відзначили святкування другої річниці професійного свята в нестандартному форматі, а саме: відвідали яскраву екскурсію по історичним пам'яткам Житомирської області (м. Андрушівка, смт. Червоне, с. Кодня).
Екскурсія, яку провів заслужений журналіст України, головний редактор краєзнавчого видавництва «Волинь», Мокрицький Георгій Павлович, виявилась пізнавальною. Екскурсанти поглинули у вивчення рідного краю, дізнались багато нового стосовно історичних пам'яток.
В місті Андрушівка нотаріуси ознайомилися з історією місцевості, відвідали парк та палац Терещенків, побудований в середині XX ст. в стилі французького неоренесансу, біля якого збереглися завезені Терещенком пробкові та кедрові дерева. Відбулась дружня зустріч з нотаріусами міста Андрушівка Житомирської області.
Мокрицький Г.П. розповів про смт. Червоне, що знане завдяки своєму цукрозаводу, який з'явився завдяки цукровим магнатам Терещенкам та функціонує вже довгі десятиліття. Екскурсанти також відвідали місцеву церкву з унікальним мармуровим іконостасом та палац, збудований Терещенком Федором Федоровичем, який був меценатом та першим розробником вітчизняного літакобудування.
У с. Кодня Андрушівського району Житомирської області нотаріуси відвідали церкву Різдва Богородиці і дзвіницю, побудовані в стилі класицизму (1841 р.). Також побували біля каменю, встановленому героям "Коліївщини".
Доводимо короткий фотозвіт про проведену екскурсійну програму.
Нагору
Візит житомирських нотаріусів до колег з Вінниці
7 липня 2011 року делегація Житомирського обласного відділення УНП відвідала з дружнім візитом Вінницьку обласну нотаріальну палату. Теплому та щирому прийому вінничан житомиряни віддячили поліською співочістю в честь свята Івана Купали, де особливо відзначилися нотаріуси Самойленко Анатолій Григорович та Бочелюк Віра Миколаївна, своєю активною участю та творчим підхідом.
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
Нагору
2 вересня – професійне свято нотаріусів
2 вересня 2010 року в м. Житомирі відбулось перше урочисте святкування Дня нотаріату, запроваджене Указом Президента України від 22 лютого 2010 року №211/2010.
На святкуванні були присутні нотаріуси Житомирської області, представники Головного управління юстиції у Житомирській області, Голова Корольовського районного суду м. Житомира Гансецька Ірина Аркадіївна, Голова Господарського суду Житомирської області Бобрович Володимир Миколайович, представники облдержадміністрації, начальник Комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради Сечін С.М., директор ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України Хоменко С.А.
Подяками за високий професіоналізм, значний вклад в розвиток нотаріату, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розбудову правової держави та роботу Житомирського обласного відділення Української нотаріальної палати були нагороджені державні та приватні нотаріуси Житомирської області.
З нагоди Дня нотаріату за вагомий внесок в розвиток нотаріальної діяльності Головним управлінням юстиції у Житомирській області були відзначені почесними грамотами:
Кисіль Світлана Володимирівна, Коростенська районна державна нотаріальна контора
Фрусевич Віктор Іванович, Народицька державна нотаріальна контора
Заріцька Євгенія Олександрівна, перший заступник голови ЖОВ УНП, приватний нотаріус м. Житомир
Силіна Наталія Володимирівна, приватний нотаріус м. Житомир
Сєтак Віктор Ярославович, голова ЖОВ УНП, приватний нотаріус м. Житомир
Також отримали подяки:
Пріма Ніна Василівна, приватний нотаріус м. Житомир
Слюсар Валентин Володимирович, приватний нотаріус м. Житомир
Толстіхіна Ніна Дмитрівна, приватний нотаріус смт. Нова Борова
Плюйко Володимир Павлович, приватний нотаріус м. Новоград-Волинський
Богатирчук Анатолій Миколайович, приватний нотаріус м. Бердичів
КО ДНЮ НОТАРИУСА, ОТМЕЧАЕМОГО ВПЕРВЫЕ В 2010 ГОДУ
И это правильно, коллеги, что День Нотариуса мы
не отмечаем звонким летом, а в день осенней тишины.
Что лето - зной, моря да мухи, его и Пушкин не любил!
А осень - это бодрость Духа, и в теле очень много сил.
Ведь, отдохнув от летней спеки, мы осенью всегда бодры:
переплывём крутые реки, осилим горы и холмы.
Нам не страшна реформ лавина, и к трудностям не привыкать:
все постановы от Кабмина умеем в жизни применять.
Законы новые в газетах отыскиваем с каждым днём,
а как найдём - он нам утеха: с ним спать ложимся и встаём.
А Президентские Указы нам ярче солнца светят днём.
Мы их заучиваем сразу и в массы, словно хлеб, несём.
Нотариату нынче Праздник, его сам Президент признал!
Богатый стол манит и дразнит, рябит от грамот и похвал.
Коллеги, я Вас поздравляю, наш день - он всё-таки настал!
Пусть нам оркестр тушь играет, шашлык кладётся на мангал!
Шестнадцать лет мы ждали этот официоз-апофеоз,
и пусть не улетает в лету сей день - он радость нам принёс.
Официальной признана отныне профессия НОТАРИУС, и мы
достойно скажем, без гордыни что служим честно для страны.
А государство - это наши люди, их беды, радости есть наш удел,
а мы их как клиентов очень любим, и жить не можем без их дел.
Мы каждый день проблемы их решаем, домой приходим, от усталости пьяны,
но для себя - то твёрдо знаем что помогать народу мы должны.
Мы путь избрали трудный, благородный, ответственный и сложный, как стезя,
ведущая к прогрессу - путь духовный, и по-другому жить уже нельзя.
Мы те юристы, кто за всё в ответе: за сказанную фразу и совет,
за слово, жест, за точку в документе, за то, чтоб нами каждый был согрет.
И как нам тяжело порой бывает, то знают близкие, родные и друзья,
а для народа мы всегда в ударе, и знать им нашу боль никак нельзя.
Желаю Вам, коллеги дорогие огромных сил, душевного тепла,
любите мир, законность берегите, творите благо, добрые дела!
Автор: Котик О.В., приватний нотаріус м. Житомир.
Нагору
Кмитівський музей образотворчого мистецтва
Ідея створення Кмитівського музею образотворчого мистецтва належить Йосипу Дмитровичу Буханчуку – палкому шанувальнику мистецтв та колекціонеру. Не один рік він присвятив збору мистецьких творів. Загалом ним було зібрано та передано в дар музею 664 твори. Крім цього зібрання музею поповнювалось творами з державних фондів Міністерства культури СРСР і УРСР, Спілок художників СРСР і України, Москви, Ленінграда.
В 1974 р. відбулось відкриття музею в Студеницькій середній школі. В 1975 р. йому присвоєно звання народного, а в 1977 р. музей нагороджений дипломом 1-го ступеню на республіканському огляді народних музеїв.
Індивідуальний проект нового приміщення музею в с. Кмитів був виконаний творчою групою архітекторів Ленінградського інституту ім. Рєпіна із залученням інших проектних організацій м. Ленінграда. Керівником проекту був народний архітектор СРСР професор І.І.Фомін, головним архітектором М.Ю.Сєвєров.
В 1985 р. музей в новому приміщенні зустрів перших відвідувачів. В 1987 р. – нагороджений дипломом 3-го ступеню ВДНГ УРСР. В музеї можна ознайомитись з творчістю художників різних поколінь. Гордістю музею стали роботи живописців: Є.Моїсеєнка, С.Чуйкова, В.Орєшнікова, М.Максименка, М.Глущенка, Т.Яблонської, П.Сльоти, М.Варенні, О.Шовкуненко; графіків: Є.Кібріка, Г.Верейського, М.Дерегуса, В.Касіяна та скульпторів: К.Бєлашової, Крестовського, В.Пінчука, В.Горєвого, М.Грицюка.
Нагору
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Нагору
Друга всеукраїнська спартакіада серед збірних команд відділень Нотаріальної палати України
Під час Спартакіади були проведені благодійні заходи і конкурс малюнків дітей нотаріусів «Світ очима дітей». Барвисті малюнки дарували радість всім присутнім. Поєднання спорту та творчості стало родзинкою заходу. Також відбувся благодійний аукціон дитячих малюнків та картин, представлений нашими колегами, а саме Ричка Юлією Олександрівною, Ковальчук Тамарою Василівною, приватними нотаріусами Дніпропетровського міського нотаріального округу Супруненко Ганною Анатоліївною, помічником приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу Кота Бориса Анатолійовича та Семенченком Володимиром Івановичем, приватним нотаріусом Обухівського районного нотаріального округу Київської області; картини, написані Семенченко Іриною. На аукціоні було зібрано 12200 гривень. Кошти передали Нотаріальній палаті України для надання цільової допомоги учасникам АТО.
Збільшити
Нагору
Здание водяной мельницы на р. Мыке на южной окраине Радомышля возведено в кон. XIX в. (по другим данным в 1904 г.) на фундаментах бумажной фабрики, основанной в 1606 г. архимандритом Елисеем Плетенецким для обеспечения бумагой типографии Киево-Печерской лавры. Фабрика была разрушена во время казацких восстаний.
Возведенное на руинах здание мельницы в стиле неоготики внешне напоминает средневековый замок. Здание имеет три крыла от 3 до 5 этажей, соединенных 8-этажной башней в центре. В башню-колокольню ведет винтовая лестница из 158 ступенек. Мельница функционировала до 1960-х гг., затем долгое время стояла заброшенной. В 2011 г. по инициативе семьи Богомолец-Шереметьевых в отреставрированном здании был открыт историко-культурный комплекс "Замок Радомысль".
В аутентичных интерьерах XVII-XIX выставлена экспозиция Музея украинской домашней иконы и предметов старины. Представлено 5 тыс. икон XVII-XXI вв. из всех регионов Украины из частной коллекции Ольги Богомолец, в т.ч. работы народных художников, которые зачастую придавали образам живые человеческие черты и эмоции. Жемчужина коллекции - икона Николая Чудотворца, вырезанная на камне. Также в музее можно увидеть уникальные старинные фотографии, коллекцию старинных карт в Трапезном зале, коллекцию старинных утюгов и домашней утвари, старинные деревянные скульптуры, антикварные люстры, картины и мебель.
Кроме того, в "Замке Радомысль" восстановлен процесс ручного изготовления бумаги. Фабрика по производству бумаги (папирня) имеет все оборудование, которое использовалось монахами в XVII в., а также печатный станок для нанесения текста на готовые листы. Желающие могут посетить мастер-класс и собственноручно изготовить лист бумаги.
В замке имеется концертный зал на 150 мест, величественный обрядный зал для торжеств, старинная трапезная с большой замковой печью и 60-литровым котлом на открытом огне. Рядом с замком разбит ландшафтный парк.
Нагору
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Нагору
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Нагору
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Нагору
Вінницька обласна нотаріальна палата
Вінницька обласна нотаріальна палата – добровільна громадська організація нотаріусів, що діє на засадах гласності, самоврядування і у відповідності до Конституції України, чинного законодавства, а також свого Статуту. Її президентом є Посвятенко Юрій Дмитрович.
ВНП створена 19 грудня 1996 року на установчих зборах приватних нотаріусів та членів Асоціації приватних нотаріусів Вінниччини і зареєстрована Головним управлінням юстиції у Вінницькій області 14 грудня 2007 р.
Основна мета Вінницької обласної нотаріальної палати – об'єднання на професійній основі зусиль нотаріусів для задоволення та захисту їх законних соціальних та інших спільних інтересів, сприяння підвищенню їх професійного рівня та вдосконаленню правової допомоги, що надається органами нотаріату громадянам, підприємствам і організаціям. Завданнями ВНП є підвищення ролі нотаріату в умовах формування в Україні ринкових відносин, піднесення престижу професії нотаріуса, створення умов для активної діяльності членів УНП на основі єдності їх професійних інтересів.
Вінницька обласна нотаріальна палата діє на принципах індивідуального та колективного членства і нараховує нині 153 нотаріуси.
Нагору
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Збільшити
Нагору
Copyright © Відділення нотаріальної палати України в Житомирській області
Design by  Igor V. Karpenko,  2010-2019
Наші контакти:
10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 3
тел: 47-23-47