Мапа сайту Новини
Перелік розділів
Головна сторінка
Оголошення Житомирського відділення Української нотаріальної палати, останні новини, закони, а також надіслані запитання.
Нотаріуси
Список нотаріусів Житомирської області, розбитий по нотаріальним округам.
Управління юстиції
Керівництво Головного управління юстиції у Житомирській області, контакти відділу нотаріату, головні завдання та функції підрозділу, а також статті співробітників до видання «Правовий орієнтир».
Консультація
Відповіді на запитання відвідувачів сайту.
Архів новин
Останні новини Житомирського відділення Української нотаріальної палати.
Про палату
Статут Української нотаріальної палати, склад її Ради та голів відділень по Україні. Правила професійної етики нотаріусів України, а також цікаві висловлювання про нотаріальну діяльність.
Про відділення
Діяльність Житомирського відділення Української нотаріальної палати, список нотаріусів, розділений по територіальним групам, та фото-галерея пам'яток Житомирщини.
Типове положення про відділення Нотаріальної палати України
Типове положення про відділення Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Житомирщина
Історія Житомирського краю з цікавими світлинами.
Конференція
Фотографії та протоколи звітних конференцій житомирських нотаріусів, що відбулися у 2009 та 2011 роках.
Преса
Стаття голови ЖОВ УНП Сєтака В.Я. до газети «Правовий орієнтир».
Преса
Інші цікаві матеріали з видання «Правовий орієнтир»: стаття ПН Віктора Доброльожи "Попит на професію нотаря зростає" та публікація ПН Олени Котик "Нотариус – творец и модельер будущего".
Узагальнення практики розгляду цивільних справ
Узагальнення практики розгляду судами Житомирської області цивільних справ за заявами про встановлення фактів, що мають юридичне значення та методика розгляду справ даної категорії, підготовлені суддею Апеляційного суду Житомирської області Франовською К.С.
Методичні матеріали
Методичні рекомендації щодо застосування нотаріусами деяких положень цивільного та земельного законодавства при посвідченні правочинів, предметом яких є нерухоме майно, а також роз'яснення деяких положень Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», що вступає в силу з 01.01.2012 р.
Події
Нотаріуси житомирщини відзначають своє професійне свято, відвідують з дружнім візитом Вінницьку обласну нотаріальну палату та проводять нотаріальні вечорниці, присвячені святкуванню Старого Нового 2012 та 2013 років.
Громадська ініціатива
Ініціатива небайдужих житомирян "Допоможемо війську разом" та інші волонтерські акції.
Контакти
Контакти Української нотаріальної палати, Житомирького відділення УНП, Управління юстиції у Житомирській області та Житомирського обласного державного нотаріального архіву, а також посилання на відповідні корисні інтернет-ресурси.
Законодавство
Законодавчі акти, пов'язані з нотаріальною діяльністю, а також інші необхідні документи.
Архів оголошень
Усі оголошення Житомирського відділення Української нотаріальної палати.
Пошта
Звідси Ви можете відіслати електронного листа на поштову скриньку Житомирського відділення УНП, а також ознайомитись з контактами відділення та Управління юстиції у Житомирській області.
Нагору
17.02.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Новоград-Волинського міського нотаріального округу Качан Вікторія Олександрівна. Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, гарних успіхів у будь-яких…
13.02.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Брусилівського районного нотаріального округу Бородавко Борис Борисович. Дозвольте в цей святковий день побажати Вам, чудовій людині і…
10.02.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкують приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Силіна Наталія Володимирівна, приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Шевчук Людмила Миколаївна та…
01.02.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Лубякова Галина Михайлівна. Щиро бажаємо найкращого. Нехай кришталева чаша Вашого життя буде наповнена…
31.01.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Новоград-Волинського міського нотаріального округу Лінкевич Броніслав Адамович. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії…
27.01.2019
Вітаємо з Днем Народження! Сьогодні святкує приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Савіцька Тетяна Валеріївна. Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, гарних успіхів у будь-яких…
Архів новинАрхів новин
Copyright © Відділення нотаріальної палати України в Житомирській області
Design by  Igor V. Karpenko,  2010-2019
Наші контакти:
10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 3
тел: 47-23-47